• 0216 318 93 16
  • Güzeltepe Mah. Küçük Namazgah Cad. Kanaryalı Sok. 3 Üsküdar, İstanbul

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Değişen dünyamızın çağdaş insanlarına estetik ve dinamik ürünler sunmayı hedefleyen Dünya Bakalit üretim ve pazarlama faaliyetlerini büyük bir titizlikle ve kaliteyle yürütmektedir. Dünya Bakalit sadece Türkiye değil tüm dünya insanlarına hizmet vermektedir.

Üretimin büyük bir bölümünü başta Avrupa olmak üzere Balkanlar, Orta Doğu ve Türkiye Cumhuriyetleri’nde satışa sunmaktadır. Dünya Bakalit insanlarımıza daha kaliteli daha kullanışlı ve daha ekonomik ürünler sunmayı ilke edinmiştir.

Gayemiz Dünya Bakalit ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve evlerinizde tasarımı şık ve kullanışlı ürünler sunabilmektedir.

Şirketimiz, her zaman müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan güvenilir ve kaliteli ürünler üretmeye kararlı olacaktır. Bu amaçla, ISO 9001:2008 Standardına uygun olacak şekilde kendi kalite yönetim sistemini oluşturmuş ve uygulamaya koymuştur. Yüksek verimliliğin ve kalitenin sağlanabilmesi için, sistemin sürekli iyileştirilmesi ve müşteriye yürürlükteki mevzuat şartlarına uyulduğu güvencesinin verilebilmesi için, her birimin koordine edilerek denetlendiği bir kalite yönetim sistemi vardır

 

MiSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışında ithalat ve ihracatı büyüterek en çok tercih edilen lider aksesuar markası olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

 

ViZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün ve dünyanın öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.